موسسه مهاجرتی نیولایف

درباره ما

خدمات :

ارائه خدمات صدور ویزا و پذیرش با کسب مجوزات لازم از مراجع قانونی، انجام مشاوره های تلفنی و حضوری، بررسی شرایط هر یک از متقاضیان با بهره مندی از تکنولوژی های نوین ارتباطی، ارائه اطلاعات مفید و کاربردی با توجه به علاقه مندی های هر یک از متقاضیان، برنامه زمان بندی شده مشخص تا زمان صدور ویزا و مهاجرت، پیگیری و همراهی کامل پرونده هر متقاضی تا زمان دستیابی به هدف.

اهداف :

اطلاع رسانی روزآمد و دقیق، شفافیت در ارائه خدمات، صرفه جویی در هزینه های متقاضیان، تلاش برای کسب بالاترین میزان رضایت مراجعین.

دکتر رضا میردشتی (دکترای زبان انگلیسی از کشور استرالیا) ریاست مؤسسه مشاوره مهاجرتی  NewLife را بر عهده دارند.

مؤسسه مشاوره مهاجرتی نیولایف (رهپویان طلوع زندگی نو) با بهره مندی همکاری گروهی از زبده ترین و با تجربه ترین وکلا و مشاورین مهاجرتی، دقیق ترین و مناسب ترین خدمات را به شما ارائه میدهد.

ما به عنوان مشاورین و همکاران فعال در این مؤسسه برمبنای منشور کاری و اخلاقی تعریف شده همواره خود را موظف می دانیم در تمامی بخش های کاری صداقت و شفافیت، احترام، مسئولیت پذیری و پاسخگویی را به عنوان اصول بنیادین کار خود قرار دهیم و پایبندی خود به مهم ترین رکن کاری یعنی ارزش نهادن برای مراجعین و مشتریان و رعایت اصول حرفه ای امانت داری را رعایت نمائیم.

بدیهی است در این مسیر خود را موظف می دانیم به صورت صادقانه تلاش کنیم تا بهترین نتیجه برای شما در چارچوب قوانین و موازین تعریف شده و پذیرفته کشوری و جهانی بدست آید.

در این مسیر تلاش می کنیم همواره با بهترین دانشگاهها و مراکز علمی در ارتباط باشیم، از بهترین مؤسسات کاریابی و کارشناسان بخش بازار و ملک خدمات بگیریم و ارتباطات و پیگیری های ممکن برای رفع نیاز مراجعین خود را حتی در کشور مقصد برایشان فراهم آوریم.

همچنین خود را موظف می دانیم اطلاعات ضروری و بروز را چه در مشاوره های حضوری و یا تلفنی و یا از طریق امکانات فضای مجازی در اختیار شما عزیزان قراردهیم.

مجوزهای قانونی:

مؤسسه رهپویان طلوع زندگی نو دارای مجوز رسمی انجام امور مشاوره مهاجرت، ثبت شده در اداره ثبت

شرکتها و مؤسسات غیرتجاری قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران

اخبار

اقامتدرباره مامشاوره مهاجرتمهاجرتموسسه مهاجرتی نیولایفنیولایفویزا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!