تحصیل در دانشگاه پلی تکنیک perm روسیه

تحصیل در دانشگاه پلی تکنیک perm روسیه

تحصیل در دانشگاه پلی تکنیک perm روسیه


موسسه مهاجرتی نیولایف امکان اخذ پذیرش آسان از دانشگاه پرم روسیه و ارائه خدمات همراهی در این شهر را فراهم کرده است.

این دانشگاه در شهر Perm درغرب روسیه واقع شده و دارای دانشکده های مهندسی، مدیریت ، علوم طبیعی و انسانی، IT و ریاضیات می باشد. برای پذیرش در این دانشگاه داشتن معدل بالای 13 و مدارک تحصیلی کامل الزامی بوده و نیازی به ارائه مدرک زبان انگلیسی نمیباشد و متقاضیان باید دوره پادفک را بگذرانند. دوره پادفک (آماده سازی) در 2 ترم ارائه شده و شامل آموزش اولیه زبان روسی و دروس پایه به زبان روسی بوده و در پایان آزمون سنجش این زبان برگزار میگردد . دانشجویانی که قصد تحصیل به زبان انگلیسی را دارند، نیازی به ارائه‌ی مدارک زبان نداشته و تنها کافی‌ است در مصاحبه‌ای که از آن‌ها گرفته می‌شود، نمره‌ی قبولی کسب کنند.

در این دانشگاه امکان پرداخت شهریه به صورت قسطی وجود دارد و طبق قوانین روسیه دانشجویان با گرفتن مجوز میتوانند حداقل 10 در ساعت در هفته کار کنند و در هر ساعت 8 تا 10 دلار درآمد داشته باشند.

هزینه تحصیل در این دانشگاه از 125000 روبل سالیانه آغاز شده و برای برخی رشته های مهندسی تا 180000 روبل نیز میرسد. هزینه زندگی در این شهر نیز به مراتب پایین تر بوده و بین 120 تا 150 دلار ماهیانه برای فرد دانشجو برآورد میشود و همچنین هزینه خوابگاه این دانشگاه سالیانه بین 100 تا 150 دلار خواهد بود. هزینه اجاره آپارتمان در روسیه به مراتب گران تر است که به دانشجویان توصیه می‌شود در خوابگاه‌های دانشجویی اقامت داشته باشند.

پیشنهادات ویژه

پلی تکنیک perm روسیهموسسه مهاجرتیموسسه مهاجرتی مشهدموسسه مهاجرتی نیولایفنیولایف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!