پیشنهاد شغلی ویژه آرایشگران


حرفه آرایشگری را می توان پرسودترین شغل در عصر حاضر دانست. البته به این منظور بایستی تلاش کنید که در کار خود بهترین باشید. برای اینکه به یک آرایشگر ماهر تبدیل شوید کافیست دوره های فنی لازم را در کنار یک یا چند مربی آرایشگری مجرب گذرانده و با پشت سر گذراندن دوره های کارآموزی آماده فعالیت در این زمینه باشید. با تکیه بر این توانایی قابلیت مهاجرت به کشور کانادا را خواهید داشت.


اگر دارای سابقه کار در یکی از تخصص های آرایشگری مانند طراحی و کاشت ناخن،متخصص مو و شینیون کار، تتو و… هستید و در این زمینه حداقل 3 سال سابقه کار دارید، موسسه مهاجرتی نیولایف امکان اخذ جاب آفر معتبر از کشور کانادا را برای شما فراهم کرده است. شما می توانید بوسیله قراردادهای کاری سه ساله در کشور کانادا مشغول به کار شوید که داشتن مجوزهای کاری در این زمینه و همچنین گذراندن دوره های حرفه ای در این رشته به اخذ هرچه سریعتر این جاب آفر کمک خواهد کرد.
خوب است بدانید برای کار در این زمینه در ابتدا احتیاج به داشتن نمره زبان انگلیسی نبوده و میتوانید در یک دوره زمانی 6 ماهه همزمان با دریافت پیشنهاد کاری معتبر از کارفرمای کانادایی، نمره زبان مورد نیاز خود را دریافت کنید. در برخی موارد کارفرما ممکن است درخواست نمونه کار کند که در صورت وجود باید ارائه دهید.
میانگین درآمد آرایشگران در کانادا سالیانه بین 25 تا 30 هزار دلار بوده که آرایشگران ماهر و با تجربه نردیک به سالی 50 هزار دلار درآمد خواهند داشت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهاد شغلی ویژه آرایشگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!