پیشنهاد شغلی ویژه مهندسان مکانیک و IT

پیشنهاد شغلی ویژه مهندسان مکانیک و IT

به علت رشد مناسب اقتصادی در کشور آلمان به ویژه در رشته های فنی و تکنولوژی، در حال حاضر نیاز به متخصص در رشته مکانیک با سابقه کار مرتبط در شرکتی در شهر Stockach کشور آلمان و سایر شهرها فراهم آمده است. همچنین نکته مثبت دیگر اینکه کشورهای اروپایی از جمله آلمان پذیرای افراد سرآمد و با پشتکار در حوزه های مختلف مهندسی کامپیوتر و IT می باشند.
آلمان بیشترین تعداد کارگران مهندسی شاغل و دومین سهم بالاتر از کارگران مهندسی را در بین کلیه کارمندان اتحادیه اروپا دارد، اما روند جمعیتی نگرانی زیادی را ایجاد می کند. در حال حاضر 21٪ از کارگران مهندسی آلمان سن شان بیشتر از 55 سال است و بسیاری از شرکت ها با مشکلات جدی جایگزینی روبرو هستند.
مهندسان عمرانی که مدرک کارشناسی ارشد این رشته را کسب می کنند در کشور آلمان می توانند در صنایع خودرو سازی، صنعت هوافضا، صنعت زیست پزشکی، صنعت برق و انرژی و … مشغول به کار شوند. برای اخذ این فرصت های شغلی داشتن مهارت هایی در زمینه های Autodesk AutoCAD، مدیریت پروژه، آفیس، Solid works و… به متقاضیان کار کمک خواهد کرد.

متقاضیان برای اخذ این فرصت شغلی های نیاز است حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی، حداقل 3 سال سابقه کار و مدرک زبان B2 آلمانی را ارائه دهند.
حقوق دریافتی در این شغل ها در حدود 3000 یورو ماهیانه میباشد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهاد شغلیپیشنهاد شغلی ویژه مهندسان مکانیک و ITفناوری اطلاعات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!