فرصت شغلی ترکیه

فرصت شغلی ترکیه

ویژه مدرسان زبان انگلیسی و فرانسه:

با توجه به امکان سفر آسان ایرانی ها به کشور ترکیه، عدم نیاز به اخذ ویزا و همچنین هزینه مناسب برای زندگی، علاقه زیادی را برای اشتغال به کار در این کشور به وجود آورده است. تنها با داشتن مدرک کارشناسی یکی از دو رشته زبان انگلیسی و یا زبان فرانسه می توانید به سرعت در یکی از مدارس یا آموزشگاههای این کشور در قالب یک قرارداد رسمی به همراه بیمه کاری مشغول به فعالیت شوید. البته علاقه به تدریس و یا داشتن سابقه تدریس، پیش شرط موفقیت در این زمینه است، اما نیازی به داشتن مدرک آیلتس، تافل و سایر مدارک مشابه ندارید.

متقاضیان تدریس زبان انگلیسی و فرانسه در ترکیه، می توانند بدون داشتن مدرک این زبان ها و تنها با داشتن مدرک دانشگاهی حداقل لیسانس در هر یک از گرایش های زیان انگلیسی و فرانسوی، مشمول دریافت این جاب آفرها شوند.

شرایط:

در این آفر شغلی نیازی به ارائه کتبی سابقه کار نمیباشد و محدودیت سنی مطرح نشده است
متقاضیان هم چنین با داشتن گواهی های آزمون های سنجش سطح (IELTS، TESOL و…و) این زبان ها هم مبتوانند از این فرصت ها بهره مند شوند.
حقوق دریافتی در این فرصت شغلی 3500 لیر ماهیانه می باشد که امکان افزایش آن طی زمان وجود دارد.

موسسه مهاجرتی نیولایف هم چنین امکان اخذ جاب آفر برای متقاضیان کار در مشاغل مختلف در ترکیه را فراهم کرده است که تسلط به زبان ترکی از لازمه های اخذ این فرصت ها می باشد.

پیشنهادات ویژه

IELTSTESOLانگلیسیترکیهزبانفرانسهفرصت شغلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!