اتریش, مهد تمدن موسیقی دنیا

اتریش, مهد تمدن موسیقی دنیا

از مهم ترین دلایل انتخاب دانشجویان خارجی برای ادامه تحصیل در دانشگاه های اتریش می توان به سطح آموزشی بالا اشاره نمود. دراین مقاله قصد داریم شما را با چند دانشگاه برتر این کشورآشنا کنیم.


از مهم ترین دلایل انتخاب دانشجویان خارجی برای ادامه تحصیل در دانشگاه های اتریش می توان به سطح آموزشی بالا اشاره نمود. دراین مقاله قصد داریم شما را با چند دانشگاه برتر این کشورآشنا کنیم.

دانشگاه وین

از جمله بزرگ ترین مراکز علمی اروپا، دانشگاه وین می باشد که قدمت آن به سال   ١٣۶٥ میلادی بر میگردد و می توان آن را قدیمی ترین دانشگاه آلمانی زبان دنیا شناخت که سالانه پذیرای هزاران دانشجو خارجی در تمامی مقاطع تحصیلی مختلف است. این دانشگاه در طول تاریخ افراد مشهوری را در دامان خود پرورانده است و جوایز متعددی از جمله جایزه نوبل را از آن خود کرده است. برای تحصیل در برخی از رشته ها، نیاز به مدرک زبان آلمانی نخواهید داشت.

دانشگاه دولتی گراتس

این دانشگاه از سال ١٥۸٥ فعالیت خود را به طور رسمی شروع کرد و از نظر رنکینگ رتبه زیر ٤٠٠ را به خود اختصاص داده است. دانشکده پزشکی از بزرگ ترین و قوی ترین بخش های این دانشگاه بوده و گزینه بسیار عالی جهت  تحصیل در یکی از رشته های علوم پزشکی در کشور اتریش می باشد که به تازگی به عنوان یک دانشگاه مستقل فعالیت می کند. این دانشگاه دارای دانشکده های دیگری نظیر هنر و علوم انسانی، دانشکده حقوق، کسب و کار،  دانشکده علوم طبیعی و محیط زیست می باشد. اساتید بخش های مختلف این دانشگاه توانسته اند جوایز نوبل زیادی را به ارمغان آورند.

دانشگاه زیگموند فروید

نام نهاده شده با نام اسطوره علم روانشناسی، زیگموند فروید است.

این دانشگاه به عنوان برترین دانشگاه خصوصی در وین بوده که رشته های علوم انسانی مانند روانشناسی در آن به صورت تخصصی آموزش داده می شود. شعبه دوم این دانشگاه در سال ٢٠٠٥ در پاریس تاسیس شد.

دانشگاه فنی وین

در سال ١۸١٥ آغاز به کار کرد و دارای بخش های مختلفی از جمله: دانشکده معماری، عمران، مهندسی مکانیک، فناوری اطلاعات و برق، مهندسی شیمی، علوم رایانه و ریاضی و فیزیک ذکر نمود. اکثر رشته های موجود در این دانشگاه رتبه های برتر در دنیا را دارند و دانشجویان  قادر به تحصیل در تمامی مقاطع می باشند.

دانشگاه علوم پزشکی وین, اقتصاد وین، دانشگاه علوم دامی وین، موسیقی و هنرهای نمایشی از دیگر بهترین دانشگاه های کشور اتریش است. دانشجویان با تحصیل دراتریش می توانند از اعتبار مدرک تحصیلی خود مطمئن باشند و جهت ادامه تحصیل و یا کار به کشور دلخواد خود مهاجرت نمایند. بسیاری از دانشگاه های این کشور مورد تایید وزارت علوم و بهداشت ایران می باشد.

موسسه مهاجرتی نیولایف راهنمای شما عزیزان برای انتخابی مطمئن جهت تحصیل دراتریش می باشد ازاین رو متقاضیان می توانند جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجموعه تماس حاصل نمایند.

دانستنی ها

اتریش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!