ویزای توریستی استرالیا

ویزای توریستی استرالیا

چرا ویزای توریستی استرالیا?

آب و هوای معتدل کشور استرالیا، طبیعت بی نظیر، تنوع گیاهی و جشن های دیدنی این کشور را به صورت چهارفصل میزبان گردشگرانی از سرتاسر دنیا قرارداده است.
درخواست ویزای توریستی استرالیا از طریق ویزای زیرگروه 600 امکان پذیر است، این ویزا در پاسپورت متقاضی چاپ نمی شود و به صورت الکترونیکی امکان پذیر است. متقاضی با در دست داشتن تأییدیه سفارت مبنی بر داشتن ویزا می تواند به کشور استرالیا سفر کند. مدت اعتبار این نوع ویزا با توجه به درخواست متقاضی 3 و یا 6 ماهه است.
ویزای توریستی استرالیا: این ویزا مناسب افرادی است که قصد بازدید از این کشور را دارند و یا فرزندان و یا پدر ومادر آنها در این کشور زندگی می کنند. با دریافت این ویزا شما اجازه کار در استرالیا را ندارید و فقط تا 3 ماه اجازه تحصیل به شما داده می شود.
ویزای دیدار با فامیل در استرالیا: این ویزا برای افرادی است که جهت دیدار با خانواده خود مانند خواهر و برادر و سایر اقوام به استرالیا سفر می کنند و اعضای فامیلشان در استرالیا برای آنها دعوت نامه ارسال می کنند و به صورت رسمی با سپردن مبلغی بین 5000 تا 15000 دلار استرالیا اسپانسر فرد می شوند و بعد از بازگشت متقاضی از استرالیا می توانند این مبلغ سپرده را بازپس بگیرند.
ویزای تجاری: برای بررسی کوتاه مدت فرصت های سرمایه گذاری و تجارتی، بازدید از کسب و کارهای این کشور و حضور در همایش ها در کشور استرالیا می توان درخواست ویزای تجاری داد.
مدارک لازم: برای ویزای 600 استرالیا مدارک مورد نیاز عبارتند از:
پر کردن فرم های درخواست ویزا به صورت مجزی برای هر نفر
رسید پرداخت هزینه بررسی ویزا در استرالیا
گذرنامه معتبر با اعتبار حداقل 6 ماهه از تاریخ قصد ورود به استرالیا
عکس
مدارک شناسایی معتبر
فرم های اسپانسرشیپ و دعوت نامه در صورت وجود، همچنین اگر دعوت کننده خرج سفر شما را پرداخت می کند، فرم نشان دهنده حساب بانکی آنها نیز لازم است.

*مدارک تکمیلی:
گواهی نشان دهنده وضعیت شغلی متقاضی
دعوتنامه
کپی ویزا یا پاسپورت فرد دعوت کننده به همراه آدرس کامل و تلفن وی
مدارک نشان دهنده توانایی مالی
مدارک نشان دهنده دلایل و انگیزه های متقاضی برای بازگشت به ایران مانند: نامه کارفرما، ثبت نام در دانشگاه و یا مدرسه، سند ازدواج، برنامه دقیق سفر

ویزای توریستی

Australiaاسترالیاتوریستویزا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!