آزمون پرومتریک

آزمون پرومتریک عمان ویژه کادر درمان

از دیرباز کشورهای حوزه خلیج فارس مقصد بسیاری از ایرانیان برای کار بوده است. نیروهای متخصص نیز با توجه به نبود بازار کار در داخل ایران ، تمایل به مهاجرت کاری به خارج از کشور دارند.


از دیرباز کشورهای حوزه خلیج فارس مقصد بسیاری از ایرانیان برای کار بوده است. نیروهای متخصص نیز با توجه به نبود بازار کار در داخل ایران ، تمایل به مهاجرت کاری به خارج از کشور دارند.

در صورتی که حرفه شغلی شما پزشکی، مامای یا پرستاری می باشد، و قصد مهاجرت برای کار در خارج از کشور را دارید، در ادامه ی این مقاله همراه ما باشید.

عمان کشوری واقع در جنوب ایران دارای آب و هوایی گرم می باشد، و روابط سیاسی خوبی با ایران داشته و ویزای آن به سادگی برای ایرانیان صادر می گردد که این خود مزیتی دیگر محسوب می شود. به علت وجود منابع عظیم گاز و نفت و درآمدهای هنگفتی که از این راه کسب می کنند، و از طرفی سرمایه گذاری های کلانی که در اثر ساخت و ساز در کشور عمان صورت کرفته است، سیاستمداران این کشور قصد دارند تا عمان را به مقصدی جذاب برای گردشگری تبدیل نمایند.
یکی دیگر از جنبه هایی که کشور عمان قصد سرمایه گذاری در آن را دارد، بخش پزشکی می باشد. به علت تاسیس بیمارستان های بزرگ قصد تبدیل شدن به قطب پزشکی را دارد. اما به دلیل جمعیت کم و عدم وجود نیروی کاری متخصص، این کشور به شدت به دنبال جذب افراد متخصص در زمینه کادر درمان می باشد.

آزمون پرومتریک عمان

Prometric یک موسسه معتبر آمریکایی در حیطه برگزاری آزمون های معتبر می باشد. و با برگزاری آزمون های اختصاصی در زمینه های مختلف ، ارزیابی دقیقی به موسسات ارائه می دهد. اما به علت وجود تحریم ها در ایران، متاسفانه شعبه ای از این موسسه در ایران وجود ندارد.

کشور همان از طریق به واسطه ی برگزاری این آزمون به ارزیابی دقیق نیروی کاری متخصص مورد نیاز خود می پردازد. شایان ذکر است که جهت اخذ ویزای کار در کشور عمان می بایست این آزمون را با موفقیت پشت سر گذاشت. سپس با ارائه مدارک و مصاحبه پس از آن ، قابلیت کار را کسب خواهید کرد. هزینه این آزمون بسته به نوع رشته شما از 175 تا 195 دلار متفاوت است.

آزمون بیومتریک شامل مراحل ذیل می باشد:

مرحله اول: یک آزمون کتبی متشکل از تعدادی سوال اخصصی مربوط به حرفه شغلی
مرحله دوم مصاحبه تخصصی: پس از کسب نمره مطلوب ولرد این نرحله خواهید شد که طی آن یکی از اساتید تخصصی فیلد شما در رابطه با یک کیس علمی و سوالاتی درباره آن با شما به مصاحبه خواهد پرداخت.
پس از کسب موفقیت در این دو مرحله شما اجازه کاریابی و کار قانونی در کشور عمان را خواهید داشت و می توانید در خواست های کاری خود را به بیمارستان ها و مراکز درمانی ارسال نمائید.

دانستنی هاویزای کاری

آزمون پرومتریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!